Słodka zima
Utworzono dnia 26.01.2025
Zima trwa w najlepsze, ale kto powiedział, że styczniowe dni nie mogą być słodkie?
Ostatni piątek upłynął nam niezwykle słodko. Podczas przerw międzylekcyjnych można było skosztować wspaniałych wypieków przygotowanych przez rodziców.
Tego dnia z apetytem delektowaliśmy się pysznymi babeczkami, pierniczkami, donutami, kolorowymi galaretkami i innymi łakociami.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za kolejny słodki dzień!!!
Słodka zima
Utworzono dnia 26.01.2025, 19:10

