Słodkie andrzejki!
Utworzono dnia 01.12.2025
28 listopada 2025 r. w naszej szkole odbył się kolejny słodki dzień. Tym razem Rada Rodziców zaprosiła nas na słodkie andrzejki. Podczas przerw międzylekcyjnych można było skosztować znakomitych wypieków przygotowanych przez rodziców.
Było pysznie! Serdecznie dziękujemy!
Słodkie andrzejki!
Utworzono dnia 01.12.2025, 17:06

