Słodkie walentynki
14 lutego 2025 roku w naszej szkole tradycyjnie obchodziliśmy walentynki. Z tej okazji podczas przerw międzylekcyjnych można było skosztować wspaniałych wypieków przygotowanych przez rodziców. Wszyscy z apetytem zjadali pyszne babeczki, rogaliki, donuty i inne łakocie.
Atrakcją tego dnia była również poczta walentynkowa. Uczniowie przez kilka dni mogli wrzucać swoje kartki i życzenia do specjalnie przygotowanej skrzynki, a w walentynki trafiły one do adresatów, wywołując wiele uśmiechów i pozytywnych emocji.
To był wyjątkowy dzień, który przyniósł wszystkim dużo radości.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za kolejny słodki dzień oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację naszych szkolnych walentynek.

