Śniadanie wielkanocne w oddziale przedszkolnym
To był dzień pełen radości. Wspólne śniadanie rozpoczęliśmy od wesołej zabawy – sprawdzaliśmy, czyje jajko okaże się najmocniejsze. Było dużo śmiechu, pozytywnej energii i oczywiście pysznego jedzenia. Po smacznej uczcie wybraliśmy się na boisko szkolne w poszukiwaniu Zajączka.
Tego dnia odbyło się także rozstrzygnięcie konkursu na „Najpiękniejszą Pisankę Wielkanocną”. Wszystkie dzieci wykazały się ogromną kreatywnością – powstały piękne, kolorowe i niepowtarzalne prace. Każda pisanka była wyjątkowa.
Tego dnia poczuliśmy cudowną, świąteczną atmosferę. Takie chwile na długo zostają w pamięci.
Kinga Stefanowska

