Sukces naszych dziewcząt w Gminnych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym
6 listopada 2025 r. w Kielnie odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.
Szkołę Podstawową im. Róży Zamoyskiej w Częstkowie reprezentowały 4 drużyny w składzie:
- Jagoda Krenc (klasa V), Monika Misiak (klasa VI), Sandra Wasilka (klasa VI);
- Paweł Damps (klasa VI), Kacper Krenc (klasa VI), Mathew Marczak (klasa V);
- Kalina Bojk (klasa VII), Amelia Bach (klasa VIII), Matylda Szymańska (klasa VIII);
- Jakub Engelbrecht (klasa VII), Maksymilian Domarus (klasa VII), Bartłomiej Jarnot (klasa VII).
Z dumą i radością informujemy, że obie drużyny dziewcząt znalazły się na podium.
Kalina, Amelia i Matylda zajęły I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt, natomiast Jagoda, Monika i Sandra – II miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w Tenisie Stołowym Dziewcząt. Serdecznie gratulujemy!
Nasze zwyciężczynie będą reprezentowały Gminę Szemud w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt, które odbędą się 14 listopada 2025 r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rumi.
Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!
Serdecznie dziękujemy Gminie Szemud za zorganizowanie transportu.

