Święta Bożego Narodzenia w oddziale przedszkolnym
Utworzono dnia 27.12.2024
Już z początkiem grudnia było czuć, słychać i widać świąteczne przygotowania do tego wyjątkowego spotkania wigilijnego, które łączy i napełnia nasze serca niezwykłą radością i życzliwością.
20 grudnia dzieci z oddziału przedszkolnego obchodziły Wigilię Bożego Narodzenia. Po wspólnym nakryciu stołu i odśpiewaniu kolęd milusińscy podzielili się opłatkiem, składając sobie piękne, świąteczne życzenia. Po uściskach nadszedł czas na poczęstunek, który mijał w bardzo przyjemnej atmosferze.
Życzymy wszystkim ciepłych, radosnych świąt Bożego Narodzenia.
Kinga Stefanowska
Święta Bożego Narodzenia w oddziale przedszkolnym
Utworzono dnia 27.12.2024, 09:20

