Szkolne obchody Dnia Edukacji Narodowej
10 października 2025 r. obchodziliśmy w szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia, którą rozpoczęło wprowadzenie sztandaru szkoły oraz odśpiewanie hymnu państwowego i szkolnego. Następnie obejrzeliśmy program artystyczny w wykonaniu uczniów klasy VII.
Dyrektor szkoły skierowała słowa uznania do wszystkich nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi. Wyraziła wdzięczność za wkład w edukację i wychowanie uczniów, za profesjonalizm, otwartość oraz nieustające dążenie do doskonalenia procesu nauczania. Podziękowała za codzienną pracę, cierpliwość, wytrwałość, zaangażowanie, wsparcie, pasję i poświęcenie. Złożyła również najserdeczniejsze życzenia zdrowia, dalszych sukcesów zawodowych, niesłabnącej siły i odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań, satysfakcji z pracy z uczniami, a także dumy i radości z ich osiągnięć.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za pamięć, życzenia oraz pyszny tort! Jednocześnie dziękujemy Państwu za owocną współpracę, życzliwość, wsparcie i zaangażowanie w życie szkoły.

