Szkolne obchody Narodowego Święta Niepodległości
7 listopada 2025 r. w Szkole Podstawowej im. Róży Zamoyskiej w Częstkowie świętowaliśmy 107. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uroczystość rozpoczęliśmy od wspólnego odśpiewania „Mazurka Dąbrowskiego” oraz szkolnego hymnu „Anioł Dobroci”. W ten sposób, jak co roku, włączyliśmy się do akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła do hymnu”.
Następnie obejrzeliśmy program artystyczny - montaż słowno-muzyczny przygotowany przez uczniów klasy V pod opieką wychowawcy Jacka Nowickiego oraz wspólnie śpiewaliśmy pieśni i piosenki patriotyczne.
Aktywny udział w obchodach Narodowego Święta Niepodległości to wspaniała okazja do zaprezentowania naszej patriotycznej postawy oraz przywiązania do Ojczyzny, polskiej historii i tradycji.
#SzkołaDoHymnu

