Szkolne obchody 234. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja
25 kwietnia 2025 r. w naszej szkole obchodziliśmy Majowe Święta Narodowe. Podczas uroczystego apelu obejrzeliśmy przedstawienie z okazji 234. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja przygotowane przez uczniów klasy IV pod opieką Pana Jacka Nowickiego. Serdecznie dziękujemy!
Po występie nagrodziliśmy uczestników szkolnych konkursów zorganizowanych w ramach Programu „1000-lecie Królestwa Polskiego”.
Laureci Szkolnego Konkursu „Nowy wzór banknotu z Bolesławem Chrobrym”/„Moneta na 1000-lecie koronacji Bolesława Chrobrego”:
Oddział przedszkolny i klasy I-III
I miejsce – Paulina Szwonder (klasa III)
Klasy IV-VIII
I miejsce – Andrzej Kreft (klasa VIII)
II miejsce – Mariusz Roda (klasa V)
III miejsce – Kamil Baranowski (klasa VIII)
Zwycięzcami w szkolnym konkursie na najszybsze wykonanie zadań w escape roomie „Na zamku polskich królów” poświęconemu życiu i działalności Bolesława Chrobrego zostali uczniowie klasy VII.
Serdecznie dziękujemy za udział w konkursach, a laureatom serdecznie gratulujemy!

