Szkolny Konkurs „Mam Talent!”
Podczas poszczególnych prezentacji mogliśmy podziwiać różne talenty: taniec, śpiew, grę na instrumentach, chodzenie na palcach, origami i karciane sztuczki.
Po obejrzeniu wszystkich występów komisja wyłoniła laureatów.
W kategorii oddział przedszkolny i klasy I-III:
- I miejsce – Natalia Wasilka, Maja Wasilewska i Hanna Wasilka (oddział przedszkolny)
- II miejsce – Mateusz Żywicki (klasa I)
- III miejsce – Agata Kreft, Aleksandra Misiak i Aurelia Dorsz (klasa III)
- Wyróżnienie – Nikodem Zaborowski (oddział przedszkolny), Maja Dosz, Karolina Kwidzińska i Tymoteusz Piotrowski (oddział przedszkolny)
W kategorii klas IV-VIII:
- I miejsce – Aleksandra Damps (klasa VII)
- II miejsce – Agata Zaborowska (klasa VI), Wiktor Zaborowski (klasa VII)
- III miejsce – Aleksandra Żywicka (klasa VI)
- Wyróżnienie – Matylda Szymańska (klasa VI), Zuzanna Wasilka (klasa VI) i Nikola Wasilka (klasa VII)
Wszyscy uczestnicy konkursu zostali uhonorowani dyplomami i nagrodami ufundowanymi przez Sołectwo Częstkowo.
Serdecznie gratulujemy wspaniałych występów i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.
Składamy ogromne podziękowania Sołectwu Częstkowo na czele z Panią Sołtys Beatą Bruchmann za ufundowanie nagród dla naszych uczniów.

