Teatrzyk kamishibai w wykonaniu uczniów klasy 4
Utworzono dnia 23.02.2024
Uczniowie klasy czwartej przygotowali przedstawienie baśni „Trzy świnki” z wykorzystaniem teatrzyku kamishibai. Nauczyli się czytać teksty, modulować głos, aby zainteresować małych słuchaczy. Była też lekka trema. Gośćmi na przedstawieniu była grupa przedszkolaków z opiekunem.
Historia trzech świnek była zabawna i pouczająca. Już niedługo kolejne przedstawienie.
Mariola Cyganek
Teatrzyk kamishibai w wykonaniu uczniów klasy 4
Utworzono dnia 23.02.2024, 22:37

