Tydzień Bezpieczeństwa w Gminie Szemud - dzień I
Utworzono dnia 16.09.2025
15 września 2025 r. rozpoczęliśmy obchody Tygodnia Bezpieczeństwa w Gminie Szemud. Celem przedsięwzięcia jest zwiększenie świadomości na temat różnorodnych zagrożeń oraz sposobów ich unikania, kształtowanie odpowiedzialnych postaw oraz wzmacnianie właściwych zachowań.
Dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I-III uczestniczyli w zajęciach, podczas których przypominali sobie i utrwalali podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy.
Tydzień Bezpieczeństwa w Gminie Szemud - dzień I
Utworzono dnia 16.09.2025, 22:34

