Tydzień Bezpieczeństwa w Gminie Szemud - dzień III
Utworzono dnia 17.09.2025
Dzisiaj uczniowie klasy IV, w ramach obchodów Tygodnia Bezpieczeństwa w Gminie Szemud, podczas zajęć techniki, uczyli się zasad udzielania pierwszej pomocy w przypadku ran, skaleczeń i omdlenia.
Piotr Tusk
Tydzień Bezpieczeństwa w Gminie Szemud - dzień III
Utworzono dnia 17.09.2025, 18:50

