Tydzień z Zarządzaniem Kryzysowym w Gminie Szemud
Utworzono dnia 17.02.2024
Dnia 15 lutego 2024 r., w ramach Tygodnia z Zarządzaniem Kryzysowym w Gminie Szemud, uczniowie klasy 7 i 8 uczestniczyli w prelekcjach i pokazach przygotowanych przez strażaków, specjalistów od zarządzania kryzysowego, przedstawicieli Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku oraz wykładowców z Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni.
Tydzień z Zarządzaniem Kryzysowym w Gminie Szemud
Utworzono dnia 17.02.2024, 17:47

