Udział w spektaklu pt. „Opowieść wigilijna”
Dnia 19 grudnia 2023 roku uczniowie klas I-VIII wraz z opiekunami uczestniczyli w spektaklu w reżyserii Zbigniewa Kulwickiego pt. „Opowieść wigilijna” w wykonaniu aktorów Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu, który odbył się w Centrum Samorządowym w Szemudzie.
Ta niezwykła i ponadczasowa opowieść Charlesa Dickensa o miłości, przebaczeniu i przemianie wprowadziła wszystkich w bożonarodzeniowy nastrój.
Po przedstawieniu Wójt Gminy Szemud Ryszard Kalkowski obdarował wszystkich słodkimi upominkami.
Na koniec, dzięki uprzejmości Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Szemud Iwony Piastowskiej, zwiedziliśmy budynek Centrum Samorządowego.
Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie tego wspaniałego wydarzenia.

