Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2024/2025 i pożegnanie absolwentów
27 czerwca 2025 r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2024/2025. Pożegnaliśmy również tegorocznych absolwentów. To był wyjątkowy dzień, pełen wzruszeń, radości, podziękowań, gratulacji, życzeń i wspomnień.
W tym roku po raz pierwszy przyznaliśmy Nagrodę im. Róży Zamoyskiej (Nagrodę „Anioła Dobroci”). Laureatką pierwszej edycji konkursu została Agata Zaborowska z klasy VII. Serdecznie gratulujemy tego wyjątkowego wyróżnienia!
Państwu Zamoyskim i Radzie Rodziców serdecznie dziękujemy za wsparcie, dzięki któremu mogliśmy nagrodzić wyróżnionych uczniów. Jesteśmy wdzięczni za pamięć i życzliwość. Ogromnie dziękujemy!
Po uroczystości absolwenci złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniającą naszą Patronkę – Różę Zamoyską i zasadzili swój krzew w Alei Róż.
Teraz nadszedł czas wytchnienia i nabrania sił do dalszej pracy w przyszłym roku szkolnym. Życzymy wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, wspaniałego wypoczynku, wielu niezapomnianych przeżyć oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.
Drogim Absolwentom życzymy wielu sukcesów, odwagi w podejmowaniu decyzji, otwartości na nowe wyzwania i wiary w siebie. Kontynuujcie swoją naukę, nie bójcie się popełniać błędów – one uczą. Idźcie przez życie odważnie, z podniesioną głową. Życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze, mnóstwa uśmiechu, radości i niezapomnianych chwil oraz wiary w to, że możecie osiągnąć wszystko, czego zapragniecie. Nie patrzcie wstecz z żalem, lecz w przyszłość z nadzieją – bo to Wy piszecie swoją historię. Dziękujemy, że mogliśmy być częścią Waszej drogi.

