Udział w ogólnopolskiej inicjatywie Ministerstwa Edukacji Narodowej – Tygodniu o Przeciwdziałaniu Przemocy Rówieśniczej oraz Tygodniu o Budowania Relacji
W dniach od 29 września do 3 października w naszej szkole uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej inicjatywie Ministerstwa Edukacji Narodowej – Tygodniu o Przeciwdziałaniu Przemocy Rówieśniczej oraz Tygodniu o Budowania Relacji.
W tym czasie w każdym oddziale odbyły się zajęcia z psychologiem szkolnym, podczas których rozmawiano o emocjach, relacjach i sposobach radzenia sobie z trudnymi sytuacjami („Nie krzywdzę, pomagam”, „Moje emocje, moje zdrowie”, „Moje zdrowie psychiczne, moja siła”, „W sieci przyjaźni”, „Stop przemocy rówieśniczej – reaguj, nie bądź obojętny”, „Zdrowie psychiczne – jak dbać o siebie w świecie pełnym wyzwań”).
To był tydzień pełen refleksji, rozmów i wspólnego działania na rzecz wzajemnego szacunku i dobrego samopoczucia.
Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i otwartość!
Izabela Sioma

