Udział w kampanii społecznej „Zapal Światło Wolności”
Utworzono dnia 18.12.2023
Dnia 13 grudnia br. uczniowie naszej szkoły poprzez zapalenie świec w swoich domach upamiętnili ofiary stanu wojennego.
Kampania społeczna „Zapal Światło Wolności” nawiązuje do gestu solidarności, jaki wobec Polaków żyjących w stanie wojennym w Wigilię Bożego Narodzenia 1981 roku wykonały rzesze mieszkańców wolnego świata. Na znak jedności z rodakami świecę w oknie Pałacu Apostolskiego w Watykanie zapalił papież Jan Paweł II.
Jacek Nowicki
Udział w kampanii społecznej „Zapal Światło Wolności”
Utworzono dnia 18.12.2023, 18:09

