Warsztaty muzyczne z Muzeum Wojska Polskiego
Utworzono dnia 30.11.2025
27 listopada 2025 r. uczniowie klasy V i VI wzięli udział w kolejnych warsztatach muzycznych prowadzonych przez Panią Katarzynę Rogalską w ramach projektu edukacyjnego organizowanego przez Centrum Edukacji Historyczno-Patriotycznej Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie.
Podczas zajęć uczyli się piosenki pt. „Pierwsza kadrowa” oraz poznawali historię związaną z jej powstaniem.
Serdecznie dziękujemy za ciekawe i wartościowe spotkanie! Z niecierpliwością czekamy na kolejne zajęcia!
Warsztaty muzyczne z Muzeum Wojska Polskiego
Utworzono dnia 30.11.2025, 11:58

