Walentynki w oddziale przedszkolnym
Utworzono dnia 18.02.2024
14 lutego w oddziale przedszkolnym świętowaliśmy walentynki. W progu naszej sali stanęły koleżanki z Samorządu Uczniowskiego i wręczyły przedszkolakom wyczekiwane kartki walentynkowe. Wywołały one wiele radości na twarzach obdarowanych. Nie obeszło się bez zabawi konkursów tanecznych oraz słodkiego poczęstunku.
Kinga Stefanowska
Walentynki w oddziale przedszkolnym
Utworzono dnia 18.02.2024, 12:33

