Warsztaty muzyczne z Muzeum Wojska Polskiego
12 stycznia 2026 r. uczniowie klasy I uczestniczyli w kolejnych warsztatach muzycznych prowadzonych przez Panią Katarzynę Rogalską w ramach projektu edukacyjnego organizowanego przez Centrum Edukacji Historyczno-Patriotycznej Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie.
Podczas zajęć dzieci poznały różne sygnały wojskowe grane na trąbce, m.in. sygnał rozpoczynający (pobudka) i kończący dzień (capstrzyk), oznaczający koniec zajęć, wzywający do spoczynku i ciszy nocnej lub apelu wieczornego.
Serdecznie dziękujemy za wartościowe zajęcia. Z niecierpliwością czekamy na dalsze spotkania z muzyką i historią.

