Warsztaty kulinarne – pizza
Utworzono dnia 04.04.2025
3 kwietnia w klasie II odbyły się zajęcia kulinarne, podczas których uczniowie nauczyli się, jak przygotować pizzę. Przyglądali się, jak powstaje pizza krok po kroku. Gdy ciasto zostało rozwałkowane, przystąpiono do dekoracji. Po upieczeniu nastał czas na degustację. Pizza smakowała wyśmienicie! Jej zapach długo roznosił się po szkole.
Warsztaty kulinarne okazały się doskonałym sposobem na rozwój umiejętności manualnych, poszerzenie wiedzy i kreatywności. Podczas zajęć towarzyszyły nam śmiech i swobodna atmosfera.
Kinga Stefanowska
Warsztaty kulinarne – pizza
Utworzono dnia 04.04.2025, 17:52

