Warsztaty manualne "Stwórzmy razem las w słoiczku" połączone z jesienną sesją fotograficzną
29 września 2025 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-III uczestniczyli w manualnych warsztatach pt. "Stwórzmy razem las w słoiczku", połączonych z jesienną sesją fotograficzną.
Podczas zajęć dzieci dowiedziały się między innymi:
- jak skutecznie dbać o lasy i plaże,
- czy i dlaczego te miejsca są nam potrzebne,
- o czym powinniśmy pamiętać, wybierając się do lasu i na plażę.
Następnie, wykorzystując różne materiały, między innymi korę, kamyczki, ziemię, sadzonki, mech oraz naturalne ozdoby, dzieci tworzyły własny las w słoiczku. Powstały wspaniałe dzieła! To były bardzo ciekawe i inspirujące zajęcia, które poprzez połączenie nauki z zabawą dostarczyły dzieciom niezapomnianych wrażeń i wiele radości.
Serdecznie dziękujemy Paniom Ewie i Ani z WarsztatoStrefy za wyjątkowe spotkanie, niesamowitą atmosferę oraz pełen profesjonalizm. Z niecierpliwością czekamy na efekty jesiennej sesji zdjęciowej. Do zobaczenia na kolejnych warsztatach!

