Warsztaty muzyczne z Muzeum Wojska Polskiego
Utworzono dnia 17.11.2025
17 listopada 2025 r. uczniowie klasy pierwszej wzięli udział w kolejnych warsztatach muzycznych prowadzonych przez Panią Katarzynę Rogalską w ramach projektu edukacyjnego organizowanego przez Centrum Edukacji Historyczno-Patriotycznej Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie.
Podczas zajęć dzieci uczyły się piosenki pt. „Pierwsza kadrowa”. Obejrzały również zdjęcia dawnej i dzisiejszej Warszawy. Miały także możliwość wysłuchania pięknej gry na skrzypcach.
Serdecznie dziękujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejne zajęcia!
Warsztaty muzyczne z Muzeum Wojska Polskiego
Utworzono dnia 17.11.2025, 21:09

