Wazonik ze słoiczka
Utworzono dnia 12.03.2024
Na ostatnich zajęciach rozwijających uczniowie klasy 2, wykorzystując szklane słoiczki, wykonali malutkie wazoniki, które okleili wycinanką samoprzylepną. Wazoniki będą w dalszej części wykorzystane – ale to już w następnej relacji.
Judyta Burchacz
Wazonik ze słoiczka
Utworzono dnia 12.03.2024, 21:12

