Wielkanocne przedstawienie w wykonaniu uczniów klasy I
Utworzono dnia 23.04.2025
16 kwietnia 2025 r., ostatniego dnia przed wiosenną przerwą świąteczną, obejrzeliśmy przedstawienie pt. „Awantura o jajka” w wykonaniu uczniów klasy I. Mali artyści zachwycili społeczność szkolną wspaniałą grą aktorską i pięknymi strojami.
Gratulujemy naszym pierwszoklasistom bardzo udanego występu, a Pani Jolancie Uhlenberg oraz Panu Tomaszowi Piotrowiczowi serdecznie dziękujemy za przygotowanie tego wspaniałego przedstawienia.
Wielkanocne przedstawienie w wykonaniu uczniów klasy I
Utworzono dnia 23.04.2025, 20:51

