Wielkanocne ozdoby w wykonaniu uczniów klasy 3
Utworzono dnia 15.04.2025
Uczniowie klasy 3 przygotowali ozdoby związane ze Świętami Wielkanocnymi. Pierwszą dekoracją były zajączki wykonane z wytłoczek po jajkach wysianych rzeżuchą. Druga ozdoba to kurczaczki, do których uczniowie użyli malutkich, szklanych słoiczków, żółtej bibuły, czerwonego papieru technicznego i gotowych oczek.
Judyta Burchacz
Wielkanocne ozdoby w wykonaniu uczniów klasy 3
Utworzono dnia 15.04.2025, 21:26

