Wigilia w oddziale przedszkolnym
Ten wyjątkowy, świąteczny dzień upłynął nam w niezwykle ciepłej i radosnej atmosferze. W oddziale przedszkolnym wspólnie celebrowaliśmy Wigilię – było uroczyście, smacznie i świątecznie. Dzieci z wielkim zaangażowaniem śpiewały kolędy, dzieląc się radością i bożonarodzeniowym nastrojem.
Podczas spotkania nastąpiło także rozstrzygnięcie konkursu na „Najpiękniejszą Ozdobę Świąteczną”. Wszystkie prace zachwycały pomysłowością i starannością wykonania. Laureaci zostali nagrodzeni dyplomami oraz upominkami:
- I miejsce - Anna Kowalewska
- II miejsce - Jakub Lange
- III miejsce - Nadia Socha oraz Kacper Labuda
Nie zapomniał o dzieciach również Gwiazdor, który zostawił prezenty dla wszystkich przedszkolaków.
Z tej okazji składamy wszystkim serdeczne życzenia zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia, a także pomyślności, radości i spełnienia marzeń w nadchodzącym Nowym Roku.
Kinga Stefanowska

