Wiosenne drzewko w wykonaniu uczniów klasy III
Utworzono dnia 31.03.2025
Na ostatnich zajęciach edukacji technicznej uczniowie klasy 3 wykonali wiosenne drzewko. Do wykonania tej pracy potrzebne były: papierowy kubeczek, kartka z bloku technicznego, klej, plastelina i nożyczki. Zarówno za oknem, jak i w naszej klasie zagościła już wyczekiwana wiosna.
Judyta Burchacz
Wiosenne drzewko w wykonaniu uczniów klasy III
Utworzono dnia 31.03.2025, 20:56

