Wycieczka do Centrum Nauki Experyment i parku rozrywki AirSpace
21 maja 2024 roku uczniowie klasy IV i V wybrali się na wycieczkę do Gdyni. Najpierw zwiedzili Centrum Nauki Experyment, w którym mogli połączyć naukę z zabawą. Następnie udali się na posiłek do restauracji McDonald’s.
Punktem kulminacyjnym była wizyta w dmuchanym parku rozrywki AirSpace, gdzie podczas warsztatów dzieci odkryły tajemnice kosmosu. Następnie próbowały swoich sił między innymi na kosmicznej zjeżdżalni, torach przeszkód, trampolinach i rakietach wspinaczkowych. Na koniec uczniowie otrzymali poczęstunek w postaci pizzy.
Dzieci były bardzo zadowolone, miały mnóstwo ruchu i zabawy. Wszyscy wrócili do domu zmęczeni, ale z uśmiechem na twarzy.
Aleksandra Szynszecka

