Wycieczka do Gdyni
Utworzono dnia 05.03.2024
Dnia 4 marca 2024 r. uczniowie klasy VIII udali się na wycieczkę do Gdyni. Obejrzeli film pt. „Sami swoi. Początek” w reżyserii Artura Żmijewskiego. Po seansie czekała ich wizyta w Gdyńskim Muzeum Motoryzacji, w którym mogli podziwiać samochody oraz motocykle z początków XX wieku.
Jacek Nowicki
Wycieczka do Gdyni
Utworzono dnia 05.03.2024, 19:40

