Wyjazd na spektakl pt. „Królewna Śnieżka na wesoło”
Utworzono dnia 15.05.2024
8 maja 2024 roku dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I-III obejrzeli przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka na wesoło” przygotowane przez Radę Rodziców Przedszkola Publicznego w Szemudzie. Spektakl odbył się w Centrum Samorządowym w Szemudzie.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie Wójtowi Gminy Szemud oraz Dyrektorowi Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szemudzie.
Wyjazd na spektakl pt. „Królewna Śnieżka na wesoło”
Utworzono dnia 15.05.2024, 18:31

