Występ dzieci z oddziału przedszkolnego w konkursie „Do hymnu z Ministerstwem Sprawiedliwości”
Dzieci z oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Róży Zamoyskiej w Częstkowie wzięły udział w konkursie zorganizowanym przez Ministra Sprawiedliwości „Do hymnu z Ministerstwem Sprawiedliwości”.
Celem konkursu było rozwijanie postaw patriotycznych, kształtowanie szacunku do symboli narodowych oraz pielęgnowanie polskich tradycji i tożsamości narodowej wśród najmłodszych.
Nasze przedszkolaki pięknie i z ogromnym zaangażowaniem wykonały zadanie konkursowe – odśpiewały hymn państwowy Rzeczpospolitej Polskiej: https://youtu.be/yL7njeqLg0k
Brawo! Dziękujemy i gratulujemy! Niech żyje Polska!

