Zimowe prace plastyczne
Utworzono dnia 14.01.2025
W oddziale przedszkolnym jedną z wielu zimowych prac plastycznych był „Miś Polarny”. Wykonaliśmy go, odrysowując uprzednio przygotowany szablon niedźwiadka. Następnie za pomocą gąbeczki i białej farby wypełniliśmy go, nadając odpowiedni kształt. Dzięki stemplowaniu osiągnęliśmy strukturę przypominającą futro. Na sam koniec cienkim pędzelkiem dodaliśmy śnieżynki oraz tło. Po wyschnięciu farby zadaniem nauczycielki było dodanie oczek, pyszczka oraz uszek. Wspólnymi siłami uzyskaliśmy nietuzinkowe prace plastyczne. Misie polarne zawieszone w galerii prac zdobią naszą salę.
Kinga Stefanowska
Zimowe prace plastyczne
Utworzono dnia 14.01.2025, 20:54

