Zabawa kolorami w klasie 1
Utworzono dnia 21.09.2025
Uczniowie klasy 1 na zajęciach bawili się kolorami. Na papierowych tackach umieszczali kolorowe farbki. Mieszanie kolorów to czynność, która daje bardzo ciekawe efekty, ale również ogromną frajdę. To, jak zmieniają się barwy, od czego zależy uzyskanie tej konkretnej, jest bardzo wciągające.
Judyta Burchacz
Zabawa kolorami w klasie 1
Utworzono dnia 21.09.2025, 15:04

