Zajęcia muzyczne w klasie 5 i 6 – kreatywność i odwaga
Podczas zajęć muzyki uczniowie klasy 5 i 6 mieli okazję zaprezentować przygotowane wcześniej plakaty przed swoimi koleżankami i kolegami – czyli prawdziwą publicznością. Każda grupa opracowała temat muzyczny w formie plakatu, a następnie przedstawiała go pozostałym uczniom.
Była to niestandardowe działanie, które wymagało odwagi, zaangażowania i współpracy. Wystąpienie przed publicznością było wyzwaniem ale wszyscy poradzili sobie znakomicie. Uczniowie zdobyli wiedzę i umiejętności w zakresie ciekawego sposobu przekazywania wiedzy muzycznej oraz tworzenia plakatu w wybranej tematyce.
Kinga Stefanowska

