Zajęcia plastyczne w plenerze
Utworzono dnia 11.09.2025
9 września br. zajęcia plastyczne w klasie I odbyły się w plenerze. Rozwijamy kreatywność, wyobraźnię oraz zdolności manualne i jednocześnie korzystamy z pięknej pogody, łapiąc ciepłe promyki słońca i letnią aurę.
Judyta Burchacz
Zajęcia plastyczne w plenerze
Utworzono dnia 11.09.2025, 17:53

