Zdrowe zęby mam, bo o nie dbam!
Utworzono dnia 07.12.2023
Lampy, lustra, wierteł sto ma ten świetny specjalista…
„Budowniczy”, czyli kto? To po prostu pan dentysta!
(Jakub Lepiorz)
Dnia 7 grudnia br. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-III odwiedzili Poradnię Stomatologiczną działającą w NZOZ Ars Medica w Bojanie.
Serdecznie dziękujemy firmie PKS Gdynia S.A. za zapewnienie transportu.
Zdrowe zęby mam, bo o nie dbam!
Utworzono dnia 07.12.2023, 20:30

